Balet Orašar opet ruši sve rekorde: Prodano 4 tisuća karata u samo 5 minuta, evo kad kreće prodaja na blagajni

Balet Orašar opet ruši sve rekorde: Prodano 4 tisuća karata u samo 5 minuta, evo kad kreće  prodaja na blagajni

Krenula je prodaja ulaznica za balet Orašar u zagrebačkom HNK, a iz HNK javljaju da je 4000 karata prodano u svega pet minuta. Balet za koji se već tradicionalno traži karta više, i ove godine ruši sve rekorde.

“Jutros u 10 sati HNK u Zagrebu pustio je u online prodaju ulaznice za popularni balet Orašar. U samo 5 minuta prodano je 4000 ulaznica. Prodaja se nastavlja 5. studenoga u 10 sati na blagajni kazališta zagrebačkog HNK”, poručuju iz HNK.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI: Utjecajni novinar Večernjeg lista: Dragan Primorac je politički nepismen i nesposoban. Ali simpatizeri HDZ-a imaju za koga glasati. Ona briljira

Prodaja online ulaznica za sedam izvedbi popularnog baleta Orašar HNK u Zagrebu na mrežnim
stranicama www.hnk.hr, završila je danas u rekordnom roku od samo pet minuta u kojima je prodano ukupno 4000 ulaznica, s ostvarenih više od 1200 transakcija. Za preostale izvedbe baleta Orašar ostaje 5200 ulaznica koje će biti dostupne u utorak 5. studenoga od 10 sati ujutro na blagajni kazališta, prenosi Index.

Ukupno će ove sezone biti izvedeno 19 izvedbi baleta Orašar. Prva izvedba baleta održat će se 29. studenoga, a izvedbe su najavljene kroz čitav prosinac i početak siječnja.

Podsjetimo, proteklih godina vladao je veliki interes za balet. Ispred zagrebačkog HNK-a bio je ogroman red, a 2022. pala je web stranica zbog velike navale. Ulaznice su se preprodavale za čak 4000 kn, odnosno 530 eura. 

Foto: Hina