Fenomenalna Hrvatska: Brazilci nam ne mogu ništa. Hoće li ih uhvatiti panika u drugom poluvremenu?

Hrvatska reprezentacija danas od 16 sati igra utakmicu protiv Brazila za mjesto u polufinalu Svjetskog prvenstva. Protiv prvog favorita za naslov Hrvatska će utakmicu igrati u Al Rayyanu na stadionu Education City, a pobjednik ovog dvoboja izborit će mjesto među četiri posljednje momčadi natjecanja i ogled protiv boljeg iz susreta, javlja Sport klub. Argentine i Nizozemske, javlja Sport klub.

6:46

KRAJ PRVOG DIJELA

45+1′ Igra se posljednja minuta prvog poluvremena. Kovačić i Modrić su odlično zatvorili brazilski napad, ali Perišić je bio u zaleđu tako da ništa od prijetnje po brazilska vrata u ovom dijelu. 16:43

Sjajna reakcija Livakovića

42′ Brazil je imao sjajnu priliku nakon prekršaja, imali su slobodni udarac u zoni udarca, na samom rubu kaznenog. Neymar je pucao snažno po sredini gola iz slobodnog udarca, ali lopta je završila u rukama Livakovića. 16:39

Odličan Juranović

39′ Sjajna predstava Juranovića danas, sada je oduzeo loptu Viniciusu! 16:33

Nastavljaju Vatreni s visokim pritiskom

33′ Ponovno Juranović pronalazi Perišića na drugoj strani, ali brazilski vratar Alisson Becker pravovremeno reagira. 16:31

Žuti za Broza

31′ Brozović je opet loše reagirao i ovaj put je dobio žuti karton zbog povlačenja Neymara za dres. 16:30

Novi pokušaj Perišića

30′ Sjajno je Juranović pronašao Perišića na lijevoj strani koji je odlučio pucati, ali njegov pokušaj ide daleko preko gola. 16:29

Hrvatska pod pritiskom

28′ Loša reakcija Brozovića i kriva predaja lopte, bit će slobodni udarac za Brazil. Neymar ubacuje, nalazi Casemira koji dosta loše reagira, pa se Hrvatska spasila većih problema. 16:26

Hrvatska nije iskoristila prekid

26′ Modrić šalje loptu na prvu vratnicu, ali obranili su se Brazilci. 16:25

Opasan prekršaj Danila

25′ Sjajno se snašao Juranović koji prima loptu, a Danilo ga nogom udara u glavu. Bit će slobodni udarac i žuti karton za Brazilca, iako je hrvatska klupa tražila strožu kaznu. 16:24

Nova prijetnja po hrvatski gol

23′ Richarlison krade loptu u našem 16-ercu, nalazi Casemira koji je zaprijetio udarcem, ali lopta se odbija od nekog od hrvatskih igrača pa je korner za Brazil. Uspjeli su se obraniti Vatreni i nakon prekršaja nad Modrićem lopta je za Hrvatsku.

16:21

Zaprijetili Brazilci

20′ Velika opasnost pred vratima Hrvatske, prvo je zaprijetio Vinicius Jr. pa onda i Neymar, ali Livaković je siguran i lopta je za Hrvatsku. 16:19

Pucao i Kramarić

19′ Dosta prostora za Modrića koji pronalazi Pašalića a ovaj Juranovića. Ide lopta za Kramarića koji je odlučio pucati s ruba kaznenog prostora, ali lopta ide samo u Paquetu. 16:15

Prijete Vatreni

14′ Korner je za Hrvatsku, Modrić ga izvodi na prvu i na njoj je Richarlison. Uspijeva Modrić doći do lopte, ali čisti to obrana Brazila. 16:13

Perišić propustio šansu

12′ Sjajan prolazak Juranovića koji pronalazi Pašalića. On je šalje u kazneni Brazila gdje je Perišić koji propušta ovu priliku. 16:10

Prodor Raphinhe

10′ Pokušao je Raphinha po desnoj strani ali izlazi u out s loptom pa je lopta za Livakovića. 16:09

Čvrsta igra Hrvatske

9′ Ne može Neymar proći, kradu naši loptu, ali kriva predaja Modrića i novi prekršaj Hrvatske. Ipak lopta dolazi do Hrvatske, Perišić ubacuje u kazneni Brazila, ali nema tamo njegovih suigrača. 16:07

Pokušaj Perišića

7′ Ponovno Vatreni rade visok pritisak i uzimaju loptu na sredini terena. Kombiniraju Kovačić i Sosa pa Gvardiol. Juranović ubacuje u kazneni prostor za Perišića, ali sudac Oliver kaže da je to bio prekršaj Ivana. 16:05

Prva obrana Livakovića

5′ Vinicus Jr. je zaprijetio udarcem s ruba kaznenog prostora, ali laka je to zadaća za Livakovića koji bez problema hvata tu loptu. 16:03

Presing Hrvatske

2′ Visok presing Hrvatske, Kovačić krade loptu, a Casemiro ga zaustavlja prekršajem. Prekid izvod Brozović koji ubacuje u 16-erac, ali čiste to Brazilci. 15:58