Kakav preokret u Varšavi: Hrvatska je postigla tri gola u samo šest minuta

Hrvatska je loše počela utakmicu u Varšavi. Gubila je 1:0 od pete minute, a onda, je uslijedio nevjerojatan preokret. Hrvatska je u samo šest minuta postigla tri fenomenalna pogotka. Sada igramo odlično i sve osim velike pobjede Hrvatske bilo bi veliko iznenađenje. Raspoloženje se promijenilo i na našoj klupi. Ladić je na početku utakmice bio zamišljen i mrk, a onda je postao ushićen nakon fenomenalnih golova.

Kakav preokret Hrvatske! Strijelac je Dinamov veznjak Petar Sučić. Njegov prvijenac za hrvatsku reprezentaciju. Odigrao je dupli pas s Baturinom pa zatim lijevom nogom neobranjivo iza Bulke pogodio za vodstvo vatrenih.

20′

Prekrasan je ovo bio pogodak Borne Sose! Modrićev ubačaj iz slobodnog udarca odbila je domaća obrana, ali je na lopti prvi bio Sosa, koji je sa 17-18 metara fantastično pucao iz prve i izjednačio.

13′

Ne izgledamo dobro prvih 13 minuta, previše griješimo.

11′

Kiwior je probao izvana, srećom bilo je to neprecizno.

5′

Poljska je povela 1:0. Strijelac je kapetamn Piotr Zielinski. Izigrali su Poljaci desnu stranu naše obrane, a udarac Zielinskog je od bloka Erlića završio iza Livakovića.