BRAVOOOO VATRENI: Hrvatska je osvojila treće mjesto na Svjetskom prvenstvu. Modrić fenomenalan, Oršić zabio prekrasan pogodak. Nenad Bjelica oduševljen, Jeličić u deliriju

Hrvatska nogometna reprezentacija osvojila je treće mjesto na Svjetskom prvenstvu u Kataru. Nakon fenomenalne igre pobijedila je Maroko 2: 1. Hrvatska je igrala odlično, stvarala je prilike, borila se i zasluženo pobijedila. .

Modrić je igra fenomenalno i potpuno je gospodario sredinom terena. Možda njegova najbolja utakmica na ovom Svjetskom prvenstvu.

“Ovo je najbolje poluvrijeme koje smo odigrali na Svjetskom prvenstvu. Jako smo opasni, a u isto vrijeme strpljivi. Zabili smo dva gola i imali nekoliko dobrih situacija za zabiti. Marko nam nije ništa napravio”, rekao je Nenad Bjelica nakon prvog poluvremena dodajući da Hrvatska igra zaista dobro.

“Dobro je izgledalo. Jako dobra energija”,zadovoljan je Bjelica dodajući da je pobjeda jako blizu.

“Na svijetu treća, u našem srcu prva! Na svijetu brončana, u našem srcu zlatna!
Dečki vi ste čudo! Biti treći na svijetu za jednu malu, ali srčanu i hrabru Hrvatsku ogroman je uspjeh. Nevjerojatan”, napisala je jedna oduševljena Hrvatica na društvenim mrežama.

” Ovi momci su podnijeli toliko žrtve i odricanja. Ovo je povijesni dan.Moramo to proslaviti i dostojno proslaviti ono što oni zaslužuju”; rekao je Joško Jeličić na HRT-u.